תמונה של שני אנשי עסקים אוחזים ידיים בשקיפות
אייקון של איש עסקים

הטובים למרום

תוכנית הסוכנים של מרום

תוכנית ליווי צמודה ואישית לסוכני הביטוח הטובים ביותר – הדרך שלכם להיות עצמאיים ולהרוויח בית מקצועי שדוחף ומעודד אתכם להצליח.

שני אנשים עסקים אוחזים ידיים

החומר שממנו עשויים הסוכנים שלנו

אנחנו מכירים אתכם, אנחנו יודעים שלא במקרה בחרתם במקצוע הזה. סוכן ביטוח הוא לא זה שמחלק לוח שנה וספל – הוא זה שמכיר המשפחה מבפנים, שיודע מה הסיכונים שעומדים בפני כל בן משפחה ואיך הוא יכול לעזור להם לישון טוב יותר בלילה.
סוכן ביטוח יהפוך את העולם ולא ינוח עד שהוא ידאג להשיג את המימון לתרופה לסרטן שהמבוטח שלו לא קיבל מקופת החולים, הוא זה שמראש יעץ לו לבטח את עצמו כנגד מחלות קשות.

אם זה נשמע לכם מוכר, כנראה שאתם עשויים מהחומר המשובח של סוכני הביטוח של מרום.
כל הסוכנים שלנו מגיעים עם תחושת שליחות אמיתית בבטן, אנחנו כחברת ביטוח שמים את הסוכנים שלנו במרכז – כי אנחנו יודעים כמה חשוב שלכל אחד יהיה סוכן שידאג לו.

זה בול אתם? אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סמליל הלוגו של מרום

בואו לצמוח איתנו

הכי מקצועיים

הסוכנים של מרום נפגשים אחת לשבוע לסדנת חניכה מקצועית, הם עוברים הדרכות, מקבלים יעדים שבועיים, חודשיים ושנתיים, והכי חשוב – מקבלים ליווי אישי צמוד על ידי סוכן ותיק.
כל זה כדי שתוכלו לענות על כל שאלה של המבוטח שלכם, תדעו לפתור כל בעיה, תגיעו לכל פגישה בביטחון מלא ובקיצור – תהיו הכי מקצועיים שיש.

אייקון של דמות מצביעה על לוח

לא לבד בשטח

להיות סוכן ביטוח לפעמים אומר להרגיש בודד במערכה – לנהל הכול בעצמכם, לקבוע פגישות, לעבוד מול חברות הביטוח. לפעמים צריך גב מקצועי וחברי מאחוריכם.

 מרום נותנת לכם בדיוק את התמיכה הזאת – שירותי משרד, קשרים של שנים עם חברות הביטוח, שירותי הפקת פוליסות, התייעצות עם אנשי מקצוע ותיקים בכל שאלה שעולה, השתלמויות תקופתיות בחברות הביטוח ועוד.

אייקון של בית

דואגים לכולם

ידעתם שרק ל-7% מהאוכלוסייה יש ביטוח סיעודי פרטי? יש לנו עוד עבודה רבה ביחד עד שנגיע לכל שאר 93% מתושבי ישראל.
בכל פגישה עם מבוטח אנחנו מעודדים את הסוכנים שלנו לשאול ולהתעניין לגבי מבוטחים פוטנציאליים נוספים. כך סוכני מרום מרוויחים פעמיים – גם מגדילים את התיק הביטוחי של הלקוחות הקיימים בביטוחי בריאות וסיעוד חשובים גם מוסיפים מבוטחים חדשים.

אייקון של שני אנשים

התוכנית לטובים שבטובים

 לנבחרת העילית שלנו "מטפסים למרום" מתקבלים רק הסוכנים הטובים ביותר.

 הם מצטרפים לסדנה מקצועית שנפגשת אחת לשבוע ובה מועבר תוכן מקצועי, ושיח על סימולציות ומקרים אמיתיים שהם מביאים מהשטח. יחד ובליווי סוכנים ותיקים הם פותרים בעיות, מנהלים דיונים מקצועיים וסיעורי מוחות – הכול במטרה להרחיב את הידע, להתמקצע בתחום ולהיות מלאי ביטחון בכל פגישה עם מבוטח. התוכנית קיימת מעל ל-7 שנים ומוכיחה את עצמה בכל שבוע מחדש – הסוכנים מחדדים את יכולות המכירה שלהם, מגדילים את הרווחים ולאורך השנים זוכים לעזור למאות מבוטחים. נכון, תצטרכו להתאמץ כדי להתקבל לנבחרת, אבל זה לחלוטין שווה את זה.

אייקון של פסגת הר