ביטוחי חיים ובריאות

יש מי שדואג לכם

ביטוח נסיעות לחו"ל

כדי  להנות מטיול בחו"ל או נסיעה עסקית, חשוב להיות בראש שקט. חשוב לרכוש ביטוח המתאים לצרכייך האישיים.

ביטוח בריאות פרטי

בישראל מערכת בריאות ציבורית מתקדמת עם רופאים מצוינים ומכשור חדיש. המציאות מראה כי במקרים רבים המערכת הציבורית, טובה ככל שתהיה, לא יכולה לתת מענה מספק.

באמצעות ביטוח בריאות בהתאמה אישית לצרכי המשפחה, ניתן להבטיח שבמקרים בהם צריכים בדיקות אבחנתיות, רופאים מומחים, תרופות וטיפולים, תהיה למשפחה היכולת לקבל את השרותים הטובים והמהירים ביותר.

ביטוח חיים

ביטוח חיים בא לשמור על רמת חייה של משפחתנו בקרות ארוע מוות לא צפוי. בהתאמה אישית של גובה הכיסוי לצרכי ורצונות המשפחה אנו מבטיחים שבעת צרה הפן הכלכלי לא יהווה מעמסה נוספת

אובדן כושר עבודה

באמצעות ביטוח אבדן כושר העבודה, ניתן להבטיח את ההכנסה של המשפחה גם במקרים בהם לא ניתן לעבוד בעקבות תאונה או מחלה. ע"י תכנון והתאמה מוקדמת של טיב, סוג וגובה הכיסוי ניתן לייצר הגנה מפני ירידה בהכנסת המשפחה במקרי קיצון.

ביטוח סיעודי

בעולם המערבי תוחלת החיים עולה בשנים האחרונות, אנו חיים יותר שנים מבעבר.

פיצוי למצב סיעודי נועד להבטיח שקט כלכלי במקרה בו אדם מאבד את העצמאות הבסיסית ולא יכול לבצע פעולות יומיומיות לבדו, פיצוי כספי הולם עוזר במימון מטפל בבית או בית סיעודי לפי רצון וצורך המבוטח ובכך מפחית את הנטל הכלכלי ביום פקודה.

פיצוי לגילוי מחלות קשות

בעת גילוי מחלות קשות כמו סרטן, שבץ וארועים בריאותיים קיצונים נוספים, המשפחה נכנסת לסחרור, וכל האנרגיה מופנית למלחמה במצב החדש וריפוי מהיר ככל שאפשר. פיצוי לגילוי מחלות קשות יכול לסייע למשפחה בפן הכלכלי בתקופה קשה זו.

ביטוח תאונות אישיות

אירוע תאונתי יכול לקרות בכל גיל, זמן ומקום. אנו לא יכולים לצפות את העתיד אבל יכולים להערך אליו. ביטוח זה נועד למנוע מצוקה כלכלית כתוצאה מארוע תאונתי בהתאמה אישית למבוטח.

חשוב לדעת

המשפחה גדלה? החלפתם עבודה?
יכול להיות שהסל הביטוחי כבר לא מתאים למשפחה שלכם יותר 

הכירו את תוכנית ניהול סיכונים של מרום

 תוכנית ייחודית שמותאמת אישית
לכל משפחה בכל שלב בחיים

לתוכנית ניהול סיכונים